O blogu

Hm. Dlaczego powstał ten blog?

Przede wszystkim dlatego, że pamięć jest ulotna. Przekonuję się o tym za każdym razem, gdy próbuję przywołać w pamięci moje rowerowe wyjazdy, które rozpoczęłam dopiero dwa lata temu.  Czasem tylko zrobione zdjęcia okazują się być jedynym drogowskazem w korytarzach wspomnień, do miejsc gdzie udaliśmy się na dwóch kółkach. Skoro pamięć mam dobrą ale krótką, to dlaczego nie pisać?

Pisać ale o czym?

Przede wszystkim o moich rowerowych wypadach i eskapadach. Tych które już za mną i tych, które przede mną. Tych w kraju i zagranicą. Wypadach na dzień, wycieczkach na weekend, wyprawach kilkudniowych. O urokliwych i ciekawych miejscach, trasach i szlakach rowerowych w moim ukochanym świętokrzyskim regionie. O zdobytych doświadczeniach, poznanych ludziach, przygodach w trasie. Krótko mówiąc: o turystyce rowerowej!

krajOBRAZY

Metalowy ptak

Rowerowe wycieczki i podróże, to nie tylko radość z jazdy samej w sobie. To także możliwość fotografowania tych „smaczków”, których nigdy nie dostrzeglibyśmy zza szyb naszych samochodów. To miejsca, które zachwycają, obiekty które inspirują, przyroda która urzeka…

Na moim blogu zamieszczam więc fotografie malowniczych, urokliwych miejsc i obiektów, przyciągających oko mojego kompana większości rowerowych podróży.

Reklamy

2 myśli na temat “O blogu”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s