Ponidzie – galeria

„Miłkiem wyzłocony kraj, wstęgą Nidy przekreślony…” To była niezwykła trzydniowa podróż, podczas której najważniejsze i najmilsze było obcowanie z przyrodą. Przyrodą niezwykłą, kolorową, wiosenną, pośród łąk, bagien, bocianów. To była także podróż poznawcza tutejszych zamków, magicznych gotyckich kościołów i drewnianych chałup.

Wszystkich nieprzekonanych, że to miejsce warte odwiedzenia może zachęci fotorelacja uczestnika tej niezwykłej wycieczki, którą znajdziecie tutaj.

Reklamy

5 myśli na temat “Ponidzie – galeria”

 1. Aha, to zdjęcie z kapliczką przy wąwozie – gdzie to było? Pamiętam drogę z kilkoma kapliczkami rozstawionymi co kilkadziesiąt metrów – tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie – a to dawne czasy były, może to tam?

  Polubienie

  1. Nie pamiętam niestety dokładnie, gdzie to było. Przypominam sobie, że w tą drogę zjechaliśmy za jakimś kościołem na wzgórzu. Ale postaram się odgrzebać mapę tej wycieczki i może uda mi się rozszyfrować bliżej co to było za miejsce, o czym od razu powiadomię 🙂

   Polubienie

 2. Ponidzie dla mnie ma w sobie coś magicznego – byłem tam dwukrotnie, raz sam, raz z żoną… Rewelacyjne krajobrazy, klimaty. Leniwa rzeka, gadające łąki, jaskółcze ogony…
  Fajny blog – przyglądam się 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s